خمام شهرداری  خمام پرچم جمهوری اسلامی ایران
سال 94 دولت و ملت، همدلی و همزبانی
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
1397/10/08  7 هیات ورزشی تحت حمایت باشگاه شهرداری خمام قرار گرفته است.
7 هیات ورزشی تحت حمایت باشگاه شهرداری خمام قرار گرفته است.
نائب رئیس شورای شهر و مدیرعامل باشگاه شهرداری خمام در مراسم اختتامیه که با حضور مسئولین برگزار شد، عنوان کرد : اعتباری که امسال برای باشگاه شهرداری خمام مصوب گردیده 80 میلیون تومان بوده که با وجود باقی‌ماندن یک فصل تا پایان سال، تنها حدود 35 میلیون تومان از آن دریافت شده است.

 اسماعیل احمدنیا با بیان اینکه در گذشته نگاه باشگاه شهرداری خمام تنها به ورزش فوتبال بود، تصریح کرد : دیدگاه ما فراتر از یک هیات و گسترده‌تر بوده و علاوه‌بر آنکه به سوی رشته‌های مدال‌آور و افتخارآفرین سوق یافته، تاکنون حدود 7 هیات ورزشی تحت حمایت باشگاه شهرداری خمام قرار گرفته است.

به گفته‌ی این‌مسئول، علاوه بر فوتبال، از هیات‌های دیگر همچون ، شنا،والیبال، شطرنج و حتی تیم فوتبال شهید فانی که به عنوان نماینده‌ی خمام در لیگ دسته اول گیلان حضور داشت، حمایت مالی گردیده است.
 
 احمدنیا همچنین با اشاره به وعده‌ی رئیس هیات شطرنج استان گیلان مبنی‌بر تامین اعتبار احداث خانه‌ی شطرنج خمام در صورت معرفی زمین، گفت : مجموعه‌ شهرداری و شورای اسلامی شهر خمام آمادگی در اختیار قرار دادن زمینی برای ساخت خانه جدید شطرنج را داشته و در صورتی که کیومرث بیات وعده‌ی خود را عملی سازد، برای پیشرفت پروژه مشارکت خواهیم نمود.
تعداد بازدید: 41
تمامي حقوق وب سايت متعلق به شهرداري خمام  مي باشد.
Powered by DorsaPortal